Gösterişli balolara yakışacak derecede görkemli ve asil modeller, çağdaş detaylarıyla da zamansız bir tarz sunuyor. Elle işlenen özenli bezemeler ve göz alıcı detaylar, kadınların bedenini en zarif şekilde sarmalıyor.

1491292359_ViolaChan__1_

Oleg Cassini Kreatif Direktörü Viola Chan’in marka için oluşturduğu çok özel Premium Line, bu sezon davetlerin yıldızı olmayı dileyen isteyen kadınlar için birbirinden ihtişamlı tasarımlar sunuyor. Chan’in birikimini ve kişisel dokunuşunu katarak tasarladığı Kaleidoscopic Dreams isimli koleksiyondaki parçalar, özgüvenli, çekici, cazibeli, özgür ve sofistike kadınlara hitap ediyor.

1491292332_ViolaChan__2_

Işıltıyı zirveye taşıyan detaylar, saray bahçelerinden ilham alan desenler
Koleksiyondaki abiyelerde zarif düşük omuzlu modeller, A kesim siluetler, simetrik çiçek desenleri ile beli ve kıvrımları tanımlayan balık kesimler öne çıkıyor. Eteklerde kullanılan tüller ve tüyler, tasarımlara hafif ve hacimli bir görünüm veriyor. Parlak kumaşlarla kombine edilen pullar ve simli detaylar ise ışıltıyı zirveye taşıyor. Koleksiyonda nude tonlar üzerine geniş siyah dantel işlemeler, siyah, lacivert, antrasit, uçuk pembe, mavi ve somon gibi renkler öne çıkıyor.

Viola Chan tarzını yansıtan gösterişli işlemeler
Voila Chan tasarımlarının ayırt edici özelliği, girift detaylar ve süslemelerdir. Kaleidoscopic Dreams’te de en ufak boncuktan küçücük bir düğmeye kadar her detay en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş. Saray bahçelerindeki barok desenlerden ilham alan detaylar ile illüzyon etki yaratan dantel aplikeler için binlerce küçük pul ve boncuk teker teker elle işlenmiş.

1491292358_ViolaChan__3_

Tüm ilgiyi üzerinize çekecek tasarımlar
Voila Chan tasarladığı her elbisenin kadın vücudunu kucaklaması ve tasarladığı kıyafetleri kim giyerse giysin gittiği davette tüm ilgiyi üzerine çekebilecek kadar şık görünmesi için çaba gösteriyor. Chan, tasarımlarında Jacqueline Kennedy, Grace Kelly ve Marilyn Monroe gibi isimleri giydiren ikonik modacı Oleg Cassini’nin, “İyi giyinmek biraz aşık olmak gibidir” sözlerinden de ilham alıyor.