Yeni Schwarzkopf Beology’nin yenilikçi formülü okyanus özü ve antioksidan algler ile derin denizlerden gelen 2 güçlü içeriği kişiye özel derinlemesine saç bakım sistemi oluşturmak için birleştirdi. Baltık denizinin derinliklerinden gelen anti oksidan algler ve Kalifornia Körfezi’nden sürdürülebilir yöntemlerle elde edilen okyanus özleri ile Beology, saç ve saç derisi için derinlemesine bakım, nemlendirme ve yıpranmış saçlar için koruma sağlıyor.

Schwarzkopf’tan Yeni Ürün; Beology

Beology, her saçın ihtiyacına yönelik Onarıcı, Nemlendirici ve Pürüzsüzleştirici & Kusursuzlaştırıcı olmak üzere 3 farklı bakım sistemi ile 3 boyutta değişim vadediyor. Beology’de her bakım sisteminin kendine özel bir kullanım rutini bulunuyor. Bakım sistemleri, okyanuslardan gelen güçle 4 adımda derinlemesine saç bakımı sağlıyor.
Saç Bakımında bir ilk: Beology Bi- Serum…
Beology’den saç bakımını değiştirecek yenilik: Yeni Beology Bi-Serum’lar okyanus içerikleriyle zenginleştirilmiş kremsi formül ve seriye özel anti-oksidan özellikleriyle bilinen alg içeriğine sahip yoğun bakım jelini yenilikçi kullanım şekli çift faz ile tüketiciler ile buluşturuyor. Özel ambalaj tasarımı ile dikkat çeken Beology çift fazlı serum; kullanım anında karışarak derinlemesine saç bakımı sağlıyor. Her Beology Bi-Serum; onarım, nemlendirme ve pürüzsüzleştirme olmak üzere farklı bir derinlemesine bakım ihtiyacını karşılıyor.