Tatilde kızgın güneşin ve masmavi denizin tadını çıkardıktan sonra şehre geri dönen kadınlar, Schwarzkopf Professional’ın geliştirdiği yeni BC Fibre Force serisi ile sonbahar mevsimine ışıl ışıl parıldayan canlı ve sağlıklı saçlar ile merhaba diyor.

Dinlenmiş bedeninin ve ruhunun enerjisini tatil boyunca güneş, deniz ve rüzgarın etkisiyle yıpranan saçlarına da yansıtmak isteyen kadınlar, BC Fibre Force serisi ile saçlarını eski görkemli günlerine ve göz alıcı güzelliğine geri döndürüyor.

Kuaförler şimdi müşterilerine yıpranmış saçlar için mükemmel bir onarıcı bakım sunuyor. Dileyenler evde de yeni ürünü saçlarına uygulayabiliyor.  Ürün serisinde şampuan, sprey krem, kür ve salon kullanımına özel keratin dolgu kürü bulunuyor. Seride bulunan ürünlerin tüm saç tip ve yapılarına uygun olması onu müşterilerin ihtiyaçlarına cevap veren mükemmel bir bakım haline getiriyor. İçeriğindeki saça özdeş mikronize keratinler, hücre zarı kompleksi içindeki boşluklara derinlemesine işleyerek, yoğun işlemden yıpranmış, erozyona uğramış saçları içten yeniden yapılandırıyor, onarıyor. Maksimum on haftalık kullanımdan sonra saçlar yeniden hayat kazanarak mükemmel güç seviyesine ulaşıyor.

BC Fibre Force Şampuan, saçı nazikçe temizliyor, ince telli saçları bile ağırlaştırmadan saça bakım yapıyor.

BC Fibre Force Sprey Krem, yoğun işlemden yıpranmış ve erozyona uğramış saçların kolay taranmasını sağlıyor ve saç yapısındaki boşlukları keratinle dolduruyor. Saçın içyapısı güç kazanıyor, saç yüzeyi mühürleniyor.

BC Fibre Force Güçlendirici Kür, saçtaki yapısal boşlukları içten dolduruyor ve saçı güçlendiriyor. Saça derinlemesine nüfuz ederek saçın iç yapısını onarıyor.

BC FIBRE FORCE KERATİN DOLGU MİKRO İNFÜZYON: Salon bakımı için Schwarzkopf Professional iş ortağı salonlarına danışınız.

Salon kullanımına özel bu kür, hücre zarı kompleksi içindeki boşlukları yüksek yoğunluklu “keratin elixir” ile anında doldurarak yoğun işlemden aşırı yıpranmış ve erozyona uğramış saçları yeniden yapılandırıyor. Saçlar daha fazla esneklik, sağlık ve hareket kazanıyor.