Pantene, düzenlediği instagram yarışmasıyla herkesi saçlarını göstermeye davet ediyor.

Haziran 2016’ya kadar devam edecek #PanteneSaçı Instagram Fenomeni Yarışması kapsamında katılımcılardan kendilerinin ve saçlarının göründüğü fotoğraflarını #PanteneSaçı hashtagi ile instagram hesaplarında paylaşmaları isteniyor.

Tüm dünyada #PanteneSaçı’nın yüzü olan, dünyaca ünlü blogger ve moda ikonu Chiara Ferragni de #PanteneSaçı ile göz kamaştırıyor. Pantene’in instagram sayfasını takip edin (@PanteneTurkiye), her iki haftada bir duyurulacak yeni saç konseptine uygun olan saçlarınızla bir fotoğrafınızı çekin ve #PanteneSaçı etiketi ile Instagram’dan paylaşın. Yarışmanın süreceği 3 ay boyunca Pantene özel jürisi tarafından seçilen 24 kişi Pantene Seti kazanacak. 24 kişi arasından belirlenecek bir kişi ise “Pantene’in Instagram Fenomeni” olmaya hak kazanacak.

P&G Türkiye Güzellik Kategorisi Marka Müdürü Bilgehan Uyar Erol; “Pantene, bu yarışma ile seçeceği Instagram Fenomeni ile güzel bir yolculuğa çıkacak ve tüm #PanteneSaçı hikayelerini, binlerce başvuru arasından seçilen Instagram Fenomeni ile birlikte anlatacak.” diyor.

Yarışma koşulları için PanteneTürkiye Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.