Bazen vücudumuzu ve zihnimizi yenileyecek bir desteğe ihtiyaç duyarız. Cilt yılın ne zamanı olursa olsun stres ve hava kirliliğinden etkilenmeye çok açık. İhtiyacımız olan tek şey, cildininizin enerjisini yenileyecek  bir detox molası… L’Occitane laboratuvarı, Aromocology koleksiyonunu %100 doğal, enerji veren ve bilimsel olarak etkisi kanıtlanmış denge sağlayıcı ürünlerle zenginleştirdi.

Serinin, duyuları harekete geçiren yeni ürünleri vücut ve zihnin dengesini yeniliyor ve arınmış bir enerji sağlıyor.

Kendinize, vücut ve zihnin dengesini sağlayan ve rahatlatan  L’Occitane Aromocology serisinin yeni ürünlüleri ile zaman ayırın…


5 adımda yenilenme:

Öncelikle, cildinizi Rebalancing Exfoliating Shower gel ile nazikçe yıkayın ve cildin ölü deriden arınmasını sağlayın. Sonrasında ise ılık su ile doldurduğunuz banyo suyunuza poşet banyo tuzlarından (Rebalancing Infusions for Bath ) ekleyin. Rahatlatıcı esnasında yüzünüzde açılan gözeneklerinizi, yüz maskesi (Rebalancing Face Mask) ile kirden arındırın ve cilt yapınızın temizlenmesini sağlayın. Banyodan çıktıktan sonra ise siyah sabunu (Rebalancing Black Soap) kullanarak cilt kusurlarının ve cilt dokusunun düzelmesine yardımcı olun. Cildi iyice kuruladıktan sonra dairesel masaj hareketleri ile masaj kreminizi (Rebalancing Massage Cream) uygulayın ve bu kremle cildin oksijen seviyesini arttırarak ışıltısını ortaya çıkarın.

Aromakoloji  Nedir ?

Aromakoloji kokuların uyum ve iyileştirici etkisini inceleyen bir bilim dalıdır. Provence’ın ve Akdeniz’in duyuları harekete geçiren zengin aromatik tabiatını taşıyan yağları bir araya getirme sanatıdır. Yılların tecrübesine dayanan bu sanat , kurulduğu  1976 dan bu yana bu felsefeden ilham alan L’Occitane’ın kurucusu Olivier Baussan için her zaman bir tutku olmuştur.

L’OCCITANE bitkileri

40 yıldır başlıca yağların sırlarını araştırıyoruz, hepsinin kozmetik özelliklerini not ederek L’OCCITANE bitkilerinin arasına katıyoruz.

En güzel keşiflerimizden biri bu yağların sadece kokularının bile ne kadar güçlü olduğu. Kokuların duygu ve davranış üzerindeki etkisi  1976’dan bu yana L’Occitane Aromachology  serisinin temelini oluşturuyor. O günden bu yana L’Occitane labaratuarları güvenilirliği testler ile kanıtlanmış yeni araştırmalar ile 100% doğal kokuların etkilerini araştırarak bilgisini genişletiyor.Aromakoloji; bitkilerin gücünün bilimi.

L’Occitane Aromachology koleksiyonu üç seriden oluşuyor; Rahatıcı seri, Enerji verici seri ve Dengeleyici seri. Formüller tamamıyla doğal ve aromatik içeriklerin biraraya getirilmesi ile oluşturuldu.

REBALANCING LINE – Dengeleyici Seri

Yeniden güçlendiren ve hisleri canlandıran etkisi bilimsel olarak kanıtlanmış yüzde yüz doğal içerikli yeni seri ürünler, vücudun ve zihnin ahengini tekrar kazanmasına yardımcı oluyor. İçeriğinde %100 doğal turunç, kekik, okaliptus ve iğde esansiyel yağları içerir.

RELAXING LINE – Rahatlatıcı Seri

Nefes alın, nefes verin ve rahatlayın. 100% doğal yapısı ile bu serinin etkisi bilimsel olarak kanıtlanmıştır. İçeriğinde bergamut, tatlı portakal ve lavanta esansiyel yağları bulunmaktadır.

REVITALIZING LINE – Canlandırıcı Seri

Revitalizing serisi 100% doğal kokusu ve bilimsel olarak kanıtlanmış enerji arttıran ettkisi ile Aromachology koleksiyonundaki yerini alıyor. Turunç, limon, nane, biberiye ve portakal esansiyel yağları ile vücudunuzun ve zihninizin enerjisini ortaya çıkarın.