YouTube kanalının 450.000’den fazla abonesi olan Duygu Özaslan, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen bir çekimde set kuaförü Remzi Ateş ile tartıştı ve bu olay sosyal medyada geniş yankı buldu.

duygu ozaslan

Duygu Özaslan çekim sırasında yaşadıklarını “Evet, burası instagram. Evet, burada hep herşeyin en güzel yanlarını, en güzel anlarını paylaşıyoruz. Peki herşey her zaman öyle günlük güneşli mi geçiyor? Sizinle her sevdiğim şeyi, her memnun kaldığım yeri paylaşıyorsam başıma gelen bu kötü şeyi de paylaşmak istiyorum bugün…
Geçtiğimiz günlerde yaptığımız çok güzel bir çekimde doğal olarak saç ve makyaj artistlerimiz vardı. Her çekim arasında saçımızı düzelten, baştan belki on kez yapan, beş dakikada bir rujumuzu bıkmadan tazeleyen bir saç-makyaj ekibinden bahsediyorum. Ve bizim enerjimizi hep yüksekte tutan, her ihtiyacımızı getirten harika bir yönetmen ve prodüksiyon ekibi… Hepsinin ellerine sağlık. Biri hariç.
Çekimin son saatlerinde yukarıdaki odada saçım belki yirminci kez baştan yapılırken, saçımın ince telli ve az olmasından dolayı bu kadar fazla spreyi ve ürünü kaldıramadığından bahsediyordum. Kendisi de bu konuda hemfikirdi, kendi işi zaten ona işini öğretecek değilim. Saçımın artık iyi durmadığını söylediğimde bana son derece kaba bir dille bir şeyler söyledi. Bunun üzerine ben de “Neyse artık bırakalım o zaman, eline sağlık teşekkürler” deyip sandalyeden kalkarken elindeki tarağı yatağa fırlatarak “Beni sinirlendirme akşam akşam!” dedi. “Anlamadım?” dedim. Şoka girdim, onlarca çekimde onlarca saç artistiyle çalışmış ve hepsine saygılı davranmış biri olarak böyle bir tavrı ilk kez gördüm. Üstelik kibarca teşekkür ettiğim halde.
Arkadaşın sanırım öfke kontrol sorunu var ki, çöp tenekesini tekmelemeye başladı. Sinirden titreyerek ve bağırarak merdivenlerden aşağı indim. Olanları anlattım, odada zaten ekipten başka bir arkadaşımız da vardı her şeye şahit olan. Çekimin ortasında ağlamamak için kendimi zor tutarken ellerim ve bacaklarım uzun süre titredi. Tüm ekip benim yanımdaydı, hepsine tekrar teşekkür ederim. Arkadaşın setten çıkmasını rica ettim, o gece bir daha da görmedim.
Bu arkadaşın saçlarımı kestirdiğim ve oldukça memnun kaldığım salon@no21istanbul ekibinden @remziates olduğunu öğrendim. No 21 gibi İstanbul’un en ünlü ve başarılı salonlarından birini temsilen oradaydı, bunu düşününce hele hiç yakıştıramadım…” sözleriyle aktardı.