Kérastase için Tuba Ünsal…

Tuba Ünsal, bir kadının her halini en güzel şekilde yansıtabilir. Usta eller tarafından yaratılan, Kerastase Wedding Servisi için Tuba Ünsal tarafından etkileyici bir şekilde yansıtılan 2016 gelin saç modelleri koleksiyonu karşınızda…

Mademoiselle

Mademoiselle

Sade ve alımlı, etkileyici görünüm için ensede grafik ve keskin bri topuz... Sakin ve ne istediğini çok iyi bilen bir kadın. Her hareketini, her duruşunu mükemmel bir şekilde belirler. Her bakışı üzerinde toplayabilmekten daha gurur verici ne olabilir ki!

La Romantique

La Romantique

Düşlerinde aşk olan romantik kadına doğal dokulu örgülü saç... Romantik bir kadın… Hayatını, aldığı nefes değil, nefesini kesen anlar oluşturur. O etrafındaki her şeye coşkulu bir aşkla bağlıdır. Çünkü onun için hiçbir şey aşık bir kadından daha güzel görünemez.

La Tresse de Mariée

La Tresse de Mariée

Genç, zarif bir gelin için yeniden yorumlanmış çiçeklerle bezenmiş bir örgü... Bir ressamın tuvalinden fırlamışçasına etkileyici bir kadın. O, hem dünde hem bugünde hem de yarında yaşayan zamansız bir güzelliğe sahiptir.

La Bohéme

La Bohéme

Özgür ruhlu bohem kadın için özgür dalgalar... Onun için bohemlik, özgür ruhunu doyuran, nefes almak kadar kolay bir hayat tarzı. Anın enerjisini yansıtarak herkesi etkiler. Ona göre yarını düşünmeden doyasıya yaşayan bir kadından daha güzeli olamaz.

La Pony

La Pony

Sadeliğiyle dikkat çeken kadın için hiç uğraşılmamışçasına rahat, sade ve modern bir at kuyruğu... Alışkanlıkları kıran, kendi güzelliğini içinden geldiği gibi yaratan kadın. En doğal haliyle etrafındaki tüm gözleri üzerine çekebilen bir cazibesi vardır. Çünkü onun için kendin olabildiğin kadar güzelsindir.

Le Chignon

Le Chignon

Gerçek bir görkem, olağanüstü bir ışıltı için yükselen göz alıcı bir topuz... Güzelliği yeniden tanımlama gücüne sahip, gecenin tek yıldızı olacak bir kadın. Onun için tüm gözleri üzerinde toplayacak bir güzellik, görkemde gizlidir.